حضور شرکت مهندسی ساینا سیستم در یازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات

شرکت مهندسی ساینا سیستم با ارائه نسخه سوم نرم افزار جامع مدیریت نگهداری و تعمیرات ساینا Sayna CMMS در یازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات شرکت خواهد داشت. این کنفرانس در محل کتابخانه ملی و در روزهای 23 و 24 اذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

شرکت مهندسی ساینا سیستم با تکیه‌بر تجربه استقرار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف و با بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب مهندسی صنایع، مدیریت اجرایی و نرم‌افزار در این زمینه اقدام به راه‌اندازی تیم تخصصی نگهداری و تعمیرات با عنوان “تیم نت ساینا ” نموده است.

بخشی از اطلاعیه یازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات :

دعوت از اساتید و صاحب نظران و کارشناسان بزرگوار جهت سخنرانی همچنین برگزاری کارگاه‌های عملی اصول نگهداری و تعمیرات ، پنل های تخصصی ، ارائه مقالات و تجربیات و  نمایشگاه جانبی از جمله برنامه‌های یازدهمین کنفرانس نگهداری و تعمیرات است که در روزهای 23 و 24 آذر ماه سال جاری در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.برگزاری کنفرانس نگهداری و تعميرات ( نت ) به دنبال ضرورت‌ها و احساس نيازهايی که تشخيص داده شد، مورد توجه قرار گرفت، در واقع اهم ضرورت‌های برگزاری اين کنفرانس را می‌توان اين‌گونه برشمرد :

1)  عدم وجود جاي‌گاه مناسب نگهداری و تعميرات در بنگاه‌هاي اقتصادي ايران، علی‌رغم تاثير فوق‌العاده‌ای که اين علم بر روان‌سازی فرآيندهای سازمان و کاهش هزينه‌های مختلف عملياتی سازمان‌ها، موسسات و نهادهای مختلف کشور دارند.

2)  نياز به بازنگری جدی و مهندسي دوباره فرآيندهای مختلف نگهداری و تعميرات به ويژه ضرورت بهينه سازی آن‌ها در مديريت سرمايه‌های ملی در کشور .

3)  بيان ديدگاه‌ها، چالش‌ها و تجارب موفق موسسات، سازمان‌ها و نهادهای کشور در حوزه نگهداری و تعميرات و بررسی روند توسعه انجام فعاليت‌های نگهداری و تعميرات رايج در کشور در مقايسه با اصول نوين و پيشرفته آن در دنيا .

4)  نياز به شناسايی نخبگان، پژوهشگران، مهندسان، مراکز، موسسات، دانشگاه‌ها و سازمان‌هاي فعال در اين زمينه و معرفی پروژه‌های تعريف شده و بررسی نحوه نياز سنجی، تعريف و انجام پروژه‌های جديد در اين زمينه

به يقين تداوم اين كنفرانس‌ها، آثار ارزشمندي را براي توسعه دانش نگهداري و تعميرات در كشور به همراه خواهد داشت. از اين رو، انجمن نگهداري و تعميرات ايران با همكاري و همياري دانشگاه‌ها، مراكز علمي- پژوهشي فعال در اين زمينه و حمايت سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مختلف کشور افتخـار دارد تا یازدهمین كنفـرانس  نگهداري و تعميرات را در 23  و 24  آذر ماه 1395 به نحو مطلوب برگزار نمايد.