معرفی

شرکت مهندسی ساینا سیستم اسپادان (سهامی خاص) از سال 1388 باهدف تولید و پشتیبانی محصولات نرم‌افزار و ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات در صنایع مختلف فعالیت خود را آغاز نمود. نتیجه یک دهه فعالیت ساینا سیستم تولید نرم‌افزارهای مالی و بازگانی، مدیریت نگهداری و تعمیرات، نرم افزار مدیریت تعمیرگاه ، نرم افزار خدمات پس از فروش ،  فروش خدمات تعمیراتی، حمل و نقل و نرم افزارهای زیرساخت قدرتمند مانند گزارش ساز و داشبورد ساز مدیریتی ساینا می‌باشد.
یکی از رویکردهای اصلی ساینا سیستم ارائه راهکارهای نرم افزاری تخصصی و یکپارچه در کسب و کارهای مختلف با استفاده از محصولات خود می باشد. در این راستا راهکار یکپارچه شرکت های حمل و نقل ریلی و جاده ای ، راهکار یکپارچه حمل و نقل صاحبان کالا (کارخانجات، معادن، شرکت های بازرگانی و سازمان ها)، راهکار یکپارچه شرکت های تعمیراتی و خدمات پس از فروش و راهکار جامع مدیریت شرکت های هلدینگ در دستور کار قرار گرفته و طیف وسیعی از پروژه های بزرگ پیاده سازی و اجرا شده است.
با توجه به حجم بالای اطلاعات در سازمان‌ها و نیاز روزافزون به استفاده از آن ‌در راستای تصمیم‌گیری صحیح و به‌ موقع مدیران، واحد هوش تجاری ساینا سیستم با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب در حوزه هوش تجاری و تحلیل داده، ارائه داشبوردهای مدیریتی مورد نیاز مدیران بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را در دستور کار خود دارد.

ماموریت

ماموریت شرکت مهندسی ساینا سیستم تولید محصولات نرم افزارهای با تکنولوژی های روز دنیا و ارائه راهکارهای یکپارچه نرم افزاری به شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی در صنایع مختلف می باشد.
ما می کوشیم با استفاده از توسعه نیروی انسانی متعهد، متخصص و ماهر، و با بهره جویی از پیشرفته‌ترین فناوری ‌ها در تولید و توسعه نرم افزار ، به خوبی نیاز مشتریان خود را درک نموده و آن ها را در راه رسیدن به بهترین عملکردشان یاری نماییم.
ما با مکانیزه کردن فرآیندهای سنتی مشتریان و تبادل سریع اطلاعات از مصرف بی رویه کاغذ و ترددهای غیر ضروری جلوگیری نموده و از جامعه و محیط زیست حمایت می نماییم.

چشم انداز 

شرکت مهندسی ساینا سیستم با توسعه محصولات و ایجاد شبکه فروش و همکاران تجاری خود، جایگاه برترین شرکت ارائه دهنده راهکارهای یکپارچه حمل و نقل کشور ، انتخاب اول نرم افزار نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی فیزیکی در حداقل 5 حوزه یا صنعت مهم کشور و ارائه بهترین راهکار یکپارچه شرکت ها و مراکز تعمیراتی و خدمات پس از فروش کشور را هدف گذاری نموده است.

 ارزشهای سازمانی 

  1. ارزش آفرینی برای مشتریان و حفظ رضایت مشتری
  2. عمل به وعده ها و تعهد به آنچه به مشتری وعده داده می شود
  3. حفظ محرمانگی اطلاعات و اسرار مشتریان
  4. کیفیت بالای خدمات پس از فروش و پشتیبانی از مشتریان
  5. استعدادیابی و توانمند سازی کارکنان
  6. همسوسازی اهداف کارکنان با اهداف شرکت
  7. پایبندی به سیستم ها و بهبود مستمر
  8. تداوم خلاقیت و نوآوری در کسب و کار

مجوزهای فعالیت

مجوز فعالیت ساینا سیستم