حضور در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

حضور شرکت مهندسی ساینا سیستم در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

امروزه حمل و نقل به دلیل داشتن نقش زیربنایی و تاثیر فراوانی که بر فرآیند رشد اقتصادی دارد یکی از اجزای مهم اقتصاد ملی در هر کشوری محسوب می گردد. حمل و نقل واسط بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در سطح ملی و بین المللی بوده و کشور را به سمت توسعه پایدار سوق می دهد.

در حال حاضر به صورت متوسط در دنیا حدود 5 درصد از سهم قیمت تمام شده کالا، مربوط به هزینه های حمل و نقل می باشد به نحوی که در سال 2001 تنها در آسیا 130 میلیارد دلار، حجم بازار حمل و نقل بوده است. از این رو مدیریت صحیح و افزایش بهره وری در صنعت حمل و نقل می تواند نقش اساسی در افزایش قدرت رقابت در عرصه داخلی و بین الملل داشته باشد.

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

شرکت مهندسی سایناسیستم در هفتمیبن نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع و تجعهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه های تهران در روزهای 19 تا 22 خرداد سال جاری حضور پیدا کرد. غرفه این شرکت در سالن 10-11 مورد توجه بازردیدکنندگان و علاقمندان به مباحث نرم افزاری در حوزه ناوگان ریلی و نیز مشتریان نرم افزارهای ساینا قرار گرفت.

غرفه ساینا سیستم در روزهای سوم و چهارم نمایشگاه میزبان جناب آقای رسولی مدیرعامل محترم شرکت راه آهن ج.ا.ا و نیز جناب آقای آشوری قائم مقام محترم شرکت راه آهن ج.ا.ا و هیئت های همراه در نوبت های جداگانه ای بود که ایشان از نزدیک با توانایی ها و دستاوردهای این شرکت در حوزه راهکار یکپارچه حمل و نقل ساینا ، مدیریت نگهداری تعمیرات ناوگان و نیز امکانات و گزارشات مدیریتی سامانه مدیریت حمل بار ریلی کشور ( سامانه رایتیک ) که از تولیدات این شرکت  می باشد ، آشنا گردیدند.

شرکت مهندسی ساینا سیستم در ایام نمایشگاه میزبان مدیران عامل ، کارشناسان و نمایندگان شرکت های راه آهن ج.ا.ا ، مپنا لکومموتیو ، مهندسی فرآب ، معین صنعت ، احیا صنعت ،  راه آهن حمل و نقل ، آسیا سیر ارس ، ریل پرداز سیر ، ریل پرداز سیستم ، سمندریل ، البرز نیرو، الوند نیرو ، راه آهن کشش ، بن ریل ، حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی ج.ا.ا ، فولاد ریل جنوب ، شرکت گنجینه پردیس ، تجارت کوشش ، توکاکشش و سایر بازدیدکنندگان نمایشگاه ریلی بود.

این شرکت با معرفی امکانات جدید راهکار یکپارچه حمل و نقل ساینا Sayna ITS در زمینه های حمل و نقل ریلی ، جاده ای و ترکیبی به مشتریان و بازدیدکنندگان توانست توجه بازدیدکنندگان و کارشناسان شرکت های ریلی اعم از شرکت های مالک ناوگان واگن باری ، شرکت های لکوموتیوی به خود جلب نماید.

همچنین این شرکت پذیرایی کارشناسان و مدیران فنی و تعمیرات شرکت های واگن باری و واگن مسافری و نیز شرکت های تعمیراتی در حوزه نگهداری و تعمیرات بود که برای این طبف از بازدیدکنندگان اقدام به معرفی اپلیکیشن اندروید نگهداری تعمیرات و نیز قابلیت های جدید نرم افزار نگهداری و تعمیرات ساینا Sayna CMMS در زمینه نت ناوگان و تجهیزات نمود.

برگزاری کارگاه معرفی قابلیت های سامانه مدیریت حمل بار ریلی ( سامانه رایتیک )

در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل ریلی با همکاری کارشناسان معاونت بازرگانی راه آهن ج.ا.ا کارگاه آموزشی و معرفی قابلیت های سامانه مدیریت حمل بار ریلی ( سامانه رایتیک ) در انتهای سالن ۱۰-۱۱ انجام شد.

نتیجه فعالیت چندساله ساینا سیستم تولید نرم‌افزارهای مالی، مدیریت نگهداری و تعمیراتSayna CMMS، مدیریت تعمیرگاه، گزارش ساز و داشبورد ساز مدیریتی Sayna BI و راهکار جامع حمل‌ونقل ساینا Sayna ITS می‌باشد.

یکی از بزرگ‌ترین توانمندی‌های ساینا سیستم، نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات (Sayna CMMS) می‌باشد که قابلیت رقابت با محصولات بزرگ دنیا در این زمینه را دارا بوده و قابل بومی‌سازی در صنایع مختلف می‌باشد. با توجه به ارتباط یکپارچه آن با سایر سیستم‌های ساینا، این شرکت سعی در تبدیل آن به یکی از مطرح‌ترین سیستم‌های جامع مدیریت دارایی فیزیکی (EAM) را در آینده نزدیک دارد.

 

تاریخ شروع:
یکشنبه 98/03/19 (06/09/2019)
تاریخ پایان:
چهارشنبه 98/03/22 (06/12/2019)
زمان بازدید:
10 الی 18
نوع نمایشگاه:
بین المللی
وب سایت:
تلفن:
021-88653307-88656169
فکس:
021-41984