شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی جوان سیر ایثار

شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی جوان سیر ایثار – شرکت مهندسی سایناسیستم

تاریخچه شرکت

شرکت در دی ماه سال ۱۳۸۰ با هدف خدمت رسانی و ساماندهی حمل و نقل زمینی جامعه هدف با موضوع فعالیت حمل و نقل داخلی ، بین المللی ،خدمات هوایی ، سیاحتی و زیارتی در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود .

شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی جوان سیر ایثار با دارا بودن کادری متعهد و دلسوز و رانندگانی مجرب و آموزش ديده و با اخذ کلیه مجوز های لازم  توانسته است بعنوان اولین , توانمندترین و تنها شرکت دارای رتبه نخست در صنعت حمل و نقل جاده ای کشور سهم بسزايي در رشد و توسعه  صنعت حمل و نقل داشته و با ارائه بهترین خدمات ، رضايت خاطر مخاطبین محترم  را فراهم  سازد.

به منظور گسترش دامنه فعالیت شرکت در سراسر کشور و نیز به منظور ارتقاء سطح خدمات از منظر کیفی و کمی وهمچنین سهولت دسترسی به خدمات،شرکت جوانسیر ایثار اقدام به ایجاد شعب در کلیه استانهای کشور نموده و روند ایجاد شعب جدید در راستای اهداف و برنامه های شرکت در دستور کار قرار دارد.

نوسازی در کنار توسعه ی ناوگان موجب گردیده است جوانسیر ایثار دارای مدرن ترین اتوبوس های مسافر بری جاده ای در سطح کشور بوده و از این منظر بتواند خدماتی ایمن،راحت و خاطره انگیز برای استفاده کنندگان فراهم نماید.