حضور موفق سایناسیستم در چهارمین نمایشگاه بین المللی حملل و نقل ریلی تهران

حضور موفق سایناسیستم در چهارمین نمایشگاه بین المللی حملل و نقل ریلی تهران

شرکت مهندسی ساینا سیستم با رونمایی از نسخه جدید نرم افزار جامع یکپارچه مدیریت حمل و نقل آریاز و همچنین سیستم جامع مدیریت نگهداری و تعمیرات در حوزه حمل و نقل ریلی، حضوری توانمند و قابل رقابت در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، خدمات و تجهیزات وابسته از خود نشان داد

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه سال 95 با حضور شرکت های داخلی و خارجی در 14 سالن و با افزایش چشم گیر 400 درصدی حضور شرکت های خارجی نسبت به سال قبل شروع به کار نمود.

غرفه شرکت سایناسیستم  واقع در سالن 14 نمایشگاه  بین المللی در کنار جمعی از شرکت های مشاورین و پیمانکاران مورد توجه شرکت کنندگان و علاقمندان به سیستم های نرم افزاری در حوزه حمل و نقل ریلی قرار گرفت.

نکته حائز اهمیت این نمایشگاه، حضور سایناسیستم به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده نرم افزارهای جامع مدیریت حمل و نقل ریلی در این رویداد بین المللی بود که خود نشان از قدرت و توانمدی مثال زدنی تولیدات این شرکت و تجربه مفید همکاری با بزرگان عرصه حمل و نقل ریلی ایران می باشد.

در روز اول نمایشگاه، جناب اقای دکتر پورسید اقایی مدیر کل محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران از غرفه این شرکت بازدید  نموده و در گفتگو با جناب اقای مهندس آبرویی مدیرعامل شرکت سایناسیستم از توانمندی ها و تولیدات نرم افزاری این شرکت آشنا شدند.

بازدید مدیران ارشد شرکت راه آهن کشش، مدیران ارشد شرکت اسیاسیرارس، کارشناسان شرکت بهتاش سپاهان، کارشناسان معاونت های آی تی وسیر و حرکت به همراه دبیر محترم گروه سیستم های نگهداری و تعمیرات و بازرگانی راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین رییس واحد حمل و نقل ریلی و واحد نگهداری و تعمیرات شرکت سایپا لجستیک، کارشناسان شرکت لکوموتیو مپنا، مهندسین مشاورین بهرو، شرکت پویش پژوهان صنعت ، کارشناسان شرکت ریل پرداز، کارشناسان فنی و بهره برداری مترو تهران، کارشناسان خطوط و تعمیرات مترو تبریز ، مترو اصفهان، مترو شیراز ، شرکت آلوکاست و حضور جمعی از دانش آموختگان رشته مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت در غرفه سایناسیستم و آشنایی با توانمندی های این شرکت از خبرهای خوش نمایشگاه بود.

 دیگر مشتریان سایناسیستم با هیئت هایی متشکل از مدیران عامل شرکت های اسیا سیر ارس، بهتاش سپاهان، قطارهای مسافری و باری جوپار، البرز نیرو، حمل و نقل بین الملل پارسیان از غرفه ساینا سیستم  بازدید نمودند.

بیان توانمندی ها و اهداف شرکت سایناسیستم در دیدار با مدیران ارشد شرکت های احیا صنعت ادوات، معین صنعت، گروه مپنا ، راه آهن شرقی بنیاد، انجمن صنایع ریلی ایران، فن ژنراتور، واگن پیشگام یدک، راژمان کبیر و دیگر شرکت های حاضر در نمایشگاه از برنامه های حضور سایناسیستم در این نمایشگاه بود